TOPTAN YEDEK PARÇA
gür-el otomotiv

0216 471 04 12
Toptan Yedek Parça Elektrik, Aksesuar

Gürel Otomotiv

1990 yılında kurulan GÜR-EL Otomotiv kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Sektördeki deneyimimizle ve alanında uzman bir kadro ile oto aksesuar ve elektrik aksamlarında kaliteli ürünlerimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen bir başarı grafiğiyle çalışıyoruz.

Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile; gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik. Sadece pazarlama ve satış aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğinizle hep yanınızda olduk.

Uyumlu ve anlayışlı bir ekip ruhu ile tüm bilgi ve birikimimizi siz değerli müşterilerle paylaşarak, dün olduğu gibi yarın da sizlerin desteğiyle ilerlemek ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece - gündüz çalışarak sizlerin taleplerini karşılamaya devam edeceğiz.

Müşteri Paneli
E-Mail:
Parola:
Beni Hatırla | Şifremi Unuttum

Duyurular

Websitemizin hizmetlerinden daha iyi yararlanmak için sitemize üye olabilirsiniz.

Satışlarımız Toptandır.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Gürel Otomotiv

Mesaj Formu

İsim :

E-mail :

Mesajınız:

Kutuya ANKARA yazınız

Markalar

+ A K S A + AKELSAN + AKES + AKSAN + ASASKA + AYFAR + AYGERSAN + BAŞAK + BAŞKURT + BEST + BETA + BETAMAX + CARGO + ÇERAY + ÇERKEZ + DELCO + DODUCO + DOĞANER + DR MULLER + E M A S + EF OTOMATİK + EFEL + ELO + ELTA ISITMA ROLELERİ + EMA + EMRE + ENG + ERBİ + FARBA + FAZ + FER + FLAG + FLAŞ + FLORASAN + FORM METAL + GEBE + GENERAL + GOVA + GÜMÜŞPAR + GÜVEN + HEJALUX + HELLA + HELLERMAN + INTERPLAS + INWELLS + IŞIKSAN + KİPAŞ + KLF + KUTAY + KUTUPBAŞI + LEOPAR + LUCAS + MARS + MAXTEL + MEGA + MİTA + MTA + MURAT + NAGARES + NARVA + NESAN + NUREL + NURSAN + OPERSAN + ORS + OSRAM + OYPA + PAKKENS + PLEKSAN + POWMET + RADE + RTL + SABA + SANEL + SCHOLLER + SEGER + SİLBAK + SİMGA + SJCE + STAR + SUSFAR + TAKVİYE GRUBU + UNIPOINT + ÜSTÜN + YAPIŞTIRICILAR + YAVUZ + YES-ZENDAR + YILDIZ + ZEN MARŞ DİŞLİLERİ